1288
تاریخ انتشار : 12:51:06 , 1396/08/10    ارسال به دوستان |    نسخه چاپی  

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران ۹۶
نمايشگاه دام، طيور و فرآورده هاي لبني تهران (IRAN PLEX) از 13 الي 16 آذر 1396 در شهر تهران کشور ايران برگزار مي گردد. 

نمايشگاه دام، طيور و فرآورده هاي لبني تهران (IRAN PLEX) با حضور توليدکنندگان، واردکنندگان، متخصصين و فعالان اقتصادي اين صنعت به عنوان يکي از مهمترين رويدادهاي تجاري در سطح منطقه مي باشد. اين نمايشگاه به عنوان بستري با هدف معرفي کالاها و محصولات جديد، ايجاد فرصت تعامل با توليد کنندگان، بازرگانان و متخصصين بخش، آشنايي با آخرين دستاوردها، ايجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهاي کاري و ... همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در اين پديده اقتصادي – تبليغاتي مي تواند بهره وري و بازخورد مطلوبتر را براي شرکت کنندگان فراهم سازد. آمار موجود از افزايش تعداد مشارکت کنندگان در بخش داخلي و خارجي نمايشگاه و افزايش متراژ فضاي نمايشگاه دام، طيور، فرآورده هاي لبني تهران، گوياي تلاش برگزارکنندگان اين رويداد در طي چندين سال دوره هاي برگزاري اين نمايشگاه مي باشد. اين نمايشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژي بين فعالان صنعت دام و طيور ايران و ديگر کشورهاي پيشرفته برگزار مي شود. 

حضور در اين نمايشگاه فرصتي مناسب براي ديدار و ملاقات با طيف وسيع مديران انجمن ها و اتحاديه ها، مقامات و مسوولان ارشد دولتي، کارشناسان، سرمايه گذاران، پرورش دهندگان مزارع دام و طيور، توزيع کنندگان و تامين کنندگان تجهيزات صنعتي، صنايع خوراک، شرکت هاي دارويي و واکسن از داخل و خارج از ايران مي باشد.از سويي ديگر انتقال و مبادله دانش و تکنولوژي بين فعالان صنعت دام و طيور ايران و ديگر کشورهاي پيشرفته و آشنايي با آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي در اين صنعت، گامي مهم در راستاي ارتقا اقتصاد دامپروري و دامپزشکي ايران است. معرفي دستاوردها، ظرفيت ها و توانمندي هاي شرکت ها، نهادها و سازمان هاي داخلي، انتقال دانش، تکنولوژي و تجربيات آشنايي با الگوهاي موفق جهاني در عرصه دام و طيور و فرآوردهاي لبني، زمينه هاي لازم براي سرمايه گذاري شرکت هاي داخلي و خارجي را فراهم مي آورد.

شرکت دارويي پارس دوفارما تحت ليسانس دوفارما هلند، افتخار دارد همچون دوره هاي گذشته اين روبداد مهم بين المللي با معرفي محصولات جديد حضور يابد و ميزبان شما تلاشگران عزيز عرصه داروهاي دام و طيور باشد.

نمايشگاه دام، طيور و فرآورده هاي لبني تهران (IRAN PLEX) يک رويداد است و من رويداد‌ها را دوست دارم...

 
نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما  
 


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت دارویی پارس دوفارما است. ©2014