شرکت دارویی پارس دوفارما فعالیت خود را از سال 1375 در جهت فروش محصولات دارویی دام و طیور در ایران و کشورهای منطقه آغاز نموده است.

استقرار سیستم تضمین کیفیت، نظارت مستمر، آموزش پرسنل کلیدی، تامین مواد اولیه دارویی از معتبرترین منابع، کنترل مواد اولیه دارویی، و صدور برگه آنالیز در آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت، کنترل محصول نهایی تولید شده و تایید کیفیت از طریق نمونه برداری تصادفی جزو اصول شرکت پارس دوفارما به منظور تضمین اثربخشی محصولات تولیدی در ایران می‌باشد.

فرآورده های تزریقی Penestrepject، پنی سیلین 3 میلیون واحدی Penject، مولتی ویتامین Vitolject وAmoxicillin 15%، از جمله اولین محصولات عرضه شده در بازار داروهای دامی ایران توسط پارس دوفارما می باشد. در سال 1379  ثبت و عرضه پودر محلول در آب Oxytetracycline 50% WSP با بهترین اثر درمانی نقطه عطفی در فعالیت های شرکت دارویی پارس دوفارما بود به نحوی که منجر به راه اندازی کارخانه در سمنان گردید.
پروژه تاسیس کارخانه در سال 1386 آغاز و در سال 1390 با راه اندازی خطوط پودر آنتی بیوتیک و آنتی کوکسیدیوز و در اولین قدم؛ با بسته بندی مجدد و سپس تولید Doxycycline 50% WSP وارد مرحله بهره برداری گردید که این محصول با توجه به اثرات درمانی و کیفیت بی نظیر تا کنون جزو پر مصرف ترین و موثرترین آنتی بیوتیک های بازار داروهای دامی و طیور در ایران می باشد.

خط استریل پماد پستانی با استفاده از تجهیزات پیشرفته در سال 1392 و خط پرمیکس و فیدمیکس در سال 1393 راه اندازی گردیده و بزودی محصولات مربوطه به فعالین حوزه داروهای دامی معرفی خواهد شد. در پروژه جدید شرکت دارویی پارس دوفارما طراحی خط مایعات خوراکی است.

به امید آنکه شرکت دارویی پارس دوفارما بتواند در راه ارتقاء سلامت جامعه و از طریق تولید داروهای اثربخش  همچنان گذشته مورد اعتماد جامعه دامپزشکان و تکنسین های محترم باشد.